Daily Archives: 29.3.2015

Hasičská zábava 2015

V sobotu 21.3.2015 se v kulturní centru Vratislavice 101010 uskutečnila Hasičská zábava našeho sboru. Letošní ročník se velmi povedl a spokojenost návštěvníků to potvrdil. Po úvodním zahájení Věrkou Nemešovou, starostkou našeho sboru, vystoupili dívky s ukázkou aerobiku. Následoval příjemný kulturní večer s hudbou v podání Basic Music z Teplic. Letos se do progamu opět vrátili hasičské soutěže, které zorganizoval ženský soutěžní tým. Celý večer byl doplněn bohatou tombolou.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří podpořili hasičskou zábavu:

CERBEROS.cz – poskytovatel připojení k internetu, telefonních a televizních služeb
EVROPA – liberecká pobočka realitní kanceláře
ELITRONIC – vývoj a výroba průmyslové elektroniky
NAUTICO – potápěčský servis
VINKOLO – nekuřácká restaurace Vratislavice
PRO FLOR – květinářství Vratislavice
HV KELLNER – rodinná firma
ODKOLEK – pekárna Liberec
KONRÁD – pivovar Vratislavice
Magistrát města Liberec
Městský obvod Vratislavice nad Nisou