Daily Archives: 12.3.2015

Požár kůlny ve Zvonkové ulici

Ve čtvrtek 12.3.2015 byl po 16té hodině vyhlášen poplach pro naši jednotku. Cílem výjezdu byla nedaleká Zvonková ulice, kde hořela dřevěná kůlna za rodinným domem. Od hořící kůlny začal hořet i nad ní stojící smrk a kraj střechy. S ohledem na stav domu a okolí požářiště plného vysoce hořlavého materiálu bylo velké štěstí, že zásah profesionálncíh hasičů i naší jednotky byl velmi rychlý. Zásah se neobešel bez použití dýchací techniky. Naše jednotka pomohla s doplňováním vody a s dokončením likvidace požáru včetně rozebrání doutnajícíh trosek. Kromě uchráněných hodnot byl z přilehlých prostor zachráněn jeden přítulný králíček, který se okamžitě stal miláčkem jak členům naší jednotky, tak i zasahujících policistů.

Více fotek na:
sdhvratislavice.rajce.idnes.cz/Pozar_kulny_Zvonkova_ulice_12.3.2015